Masz pytanie? Zadzwoń! +48 602 704 400 | +48 660 710 822 ··· Napisz do nas! biuro.outlet@mebelbox.pl

  • Previous
  • Next
     SKUP**SPRZEDAŻ**WYNAJEM**LEASING** MEBLE NOWE I UŻYWANE     ***     - OFERUJEMY MEBLE BIUROWE OD RĘKI - TU I TERAZ - NIE ZWLEKAJ !!!!!!     ***UDZIELAMY DO 15% RABATY NA MEBLE BIUROWE POLEASINGOWE****

Remont biura czy zmiana wystroju wnętrza zawsze wiąże się z dylematem, co zrobić z niepotrzebnymi meblami. Często są one w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, dlatego ich utylizowane jest wyjściem nieekonomicznym. Tymczasem okazuje się, że wiele z takich mebli może otrzymać drugie życie, a właściciele oddając je do skupu mebli mogą liczyć na dodatkowy zarobek z tego tytułu.

Jeżeli już zadecydujesz, że czas odświeżyć wnętrza lub przystosować biuro do potrzeb rozrastającego się zespołu, skorzystaj z naszej oferty. Mebel Box Office Outlet od lat zajmuje się skupem mebli używanych z Warszawy, Wrocławia i innych polskich miast. To właśnie z większych aglomeracji dociera do nas najwięcej zgłoszeń. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom, jak i właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych, skupując meble, których nie będą już dłużej używać.

Dlaczego warto oddać meble na skup?

Problem z odpadami wielkogabarytowymi polega na tym, że nie zawsze można zostawić je na śmietniku. Nawet jeżeli meble nie nadają się już do dalszego użytku trzeba przeprowadzić ich utylizację. Trudności zaczynają się już na etapie wyniesienia i transportu takich przedmiotów, kolejno powstaje pytanie, gdzie je zostawić. Skup mebli to najlepsza odpowiedź na tego typu dylematy. Oferujemy Państwu odkupienie tychże mebli lub, jeżeli nie są one zdatne do dalszej odsprzedaży, odbiór i utylizacje za odpłatą. W ten sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z dalszym przymusowym najmem biura czy magazynu. Dodatkowym atutem oddania mebli używanych na skup jest oczywiście zarobek.

Skup mebli – nasza oferta

Mebel Box Office Outlet zajmuje się odbiorem i skupem mebli używanych biurowych na terenie całego kraju. Działamy nie tylko we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba, ale także w Warszawie oraz innych miastach. Dysponujemy własnym środkami transportu, dzięki czemu odległości nie są dla nas problemem.

Jeżeli chcą Państwo oddać meble na skup, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym komisem meblowym. Produkty powinny być w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym, bez uszkodzeń mechanicznych oraz innych, obniżających ich funkcjonalność. Co Państwo zyskują? Profesjonalną obsługę przy odbiorze mebli, a także:

  • demontaż mebli w Państwa firmie,
  • sprawny załadunek i transport,
  • szybki czas realizacji.

Skup mebli używanych, który oferujemy klientom z całej Polski pozwoli Państwu oczyścić przestrzeń biurową i zminimalizować straty związane z likwidacją miejsca pracy czy remontem. Za odkupiony towar wystawiamy Państwu fakturę VAT.

Akceptujemy płatności