Masz pytanie? Zadzwoń! +48 602 704 400 | +48 660 710 822 ··· Napisz do nas! biuro.outlet@mebelbox.pl

  • Previous
  • Next
     SKUP**SPRZEDAŻ**WYNAJEM**LEASING** MEBLE NOWE I UŻYWANE     ***     - OFERUJEMY MEBLE BIUROWE OD RĘKI - TU I TERAZ - NIE ZWLEKAJ !!!!!!     ***UDZIELAMY DO 15% RABATY NA MEBLE BIUROWE POLEASINGOWE****     *** W DNIACH OD 13.06.2024 DO 20.06.2024 PROMOCJA NA WSZYSTKIE BIURKA POLEASINGOWE 25%***

Przedsiębiorstwa zmieniają siedziby, firmy rozrastają się lub zmieniają profil działalności. Częstą praktyką są remonty przestrzeni biurowych, których celem jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie pracownikom komfortowych warunków. W takich sytuacjach niezbędne jest zastąpienie dotychczasowych mebli biurowych nowymi lub całkowite ich usunięcie.

Często samodzielnie zorganizowanie wywózki mebli, ich przechowywania czy utylizacji jest technicznie niemożliwe. Brak miejsca do ich przechowywania, kary, jakie grożą za składowanie na publicznych śmietnikach wielkogabarytowych produktów to tylko niektóre z trudności, jakie mogą na Państwa czekać. Aby zaoszczędzić swój czas i usprawnić cały proces proponujemy skorzystanie z naszej oferty. Mebel Box Office Outlet działa na terenie całego kraju.

Skup mebli używanych

Wyrzucenie mebli używanych, które wciąż są sprawne technicznie i zadbane wizualnie nie jest ekonomicznym rozwiązaniem. Przechowywanie ich w wynajmowanych halach czy magazynach też nie jest dobrym pomysłem. W takich miejscach przedmioty niszczeją, a opłaty za wynajem sporych przestrzeni każdego miesiąca obciążają Twój budżet.

Skup mebli używanych to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą nie tylko odświeżyć swoje miejsce pracy, ale odnieść przy tym korzyści. Oferujemy atrakcyjne stawki za używane meble biurowe, których stan umożliwia dalsze użytkowanie. Jeżeli dysponujesz właśnie takim wyposażeniem, skontaktuj się z nami. Działamy nie tylko we Wrocławiu, ale też w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie zalegające meble używane uniemożliwiają Ci przeprowadzenie remontu czy przeprowadzki. Komis mebli – skup, sprzedaż i wynajem wyposażenia biurowego.

Wiemy, że rozpoczęcie działalności wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Nasz outlet meblowy powstał jako odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić na wyposażeniu swojego miejsca pracy. Oprócz skupu mebli proponujemy:

  • wynajem mebli biurowych,
  • leasing mebli,
  • sprzedaż mebli używanych z Niemiec i z Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Asortyment stanowią wyselekcjonowane meble, które są w pełni sprawne, w nienagannym stanie wizualnym i technicznym.

Dlaczego warto skorzystać z oferty outletu meblowego?

Nasz outlet meblowy działa lokalnie - nasze oddziały mamy we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie czy Poznaniu, ale także na terenie całego kraju i nie tylko. W ofercie mamy meble używane z Niemiec i z Polski. Tak wszechstronna obsługa przedsiębiorstw pozwala nam rozbudowywać asortyment, jakim nie mogą pochwalić nawet komisy meblowe. Stawiając na współpracę z nami mogą Państwo oczekiwać:

  • atrakcyjnych stawek skupu mebli,
  • sprawnego wyniesienia, transportu i utylizacji wielkogabarytowego wyposażenia biurowego,

oszczędności z tytułu wyposażenia biura, kiedy decydują się Państwo na leasing lub wynajem mebli biurowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam do perfekcji opanować system obsługi klienta. Dlatego, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania na temat oferty naszego outletu meblowego, zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy firmy wszechstronnie, zarówno pomagając im pozbyć się używanych mebli biurowych, jak również wyposażyć nowe i wygodne stanowiska pracy.

Zapraszamy!

Akceptujemy płatności